Dėkojame, kad šiuos metus buvote kartu su mumis!

Dėkojame, kad šiuos metus buvote kartu su mumis!

Gerbiamas kliente,

2020-ieji mums visiems buvo didelių iššūkių metai. Dirbome itin atsakingai, kad savo namuose būtumėte saugūs, supanti aplinka Jus džiugintų, o mūsų bendradarbiavimas būtų sklandus ir prasmingas.

Dezinfekavome bendrąsias patalpas daugiabučiuose stengdamiesi užtikrinti Jūsų saugumą. Visoje Lietuvoje ėmėme kurti avarines tarnybas, kad įvykusios avarijos ir jų padariniai būtų šalinami kuo skubiau, bet kuriuo paros metu. Atidarėme vidinį skambučių centrą, kurio darbuotojai atsakys į visus Jums kylančius klausimus ir skubiai spręs problemas. Jūsų namu ir toliau rūpinasi asmeninis, puikiai kiekvieną jo kampą pažįstantis vadybininkas. Tikime, kad nėra geresnio bendradarbiavimo būdo, nei išlaikant betarpišką, žmogišką santykį.

Noriu asmeniškai Jus patikinti, kad kitąmet mūsų komanda tęs pradėtus darbus tam, kad Jūsų saugumu ir ramybe rūpintumės dar geriau. Mūsų paslaugas ir informaciją apie jas gausite greičiau ir paprasčiau.

Ačiū, kad esame kartu. Nuoširdžiai visos komandos vardu sveikinu Jus šventų Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga. Tegu 2021-ieji atneša į Jūsų namus ramybę, šilumą ir džiaugsmą, o Jūsų ir Jūsų artimųjų veiklą lydi sėkmė, išmintis ir kūrybiškumas. Linksmų švenčių!

Pagarbiai

Giedrius Eidimtas, „Civinity“ Lietuva generalinis direktorius.